Zakres cenowy
Sortowanie
Producent     Równowaga!

 

Włoszczyzna?

         Pedrollo to włoska marka pomp głębinowych. Firma posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń o średnicy 4" oraz 6".  Produkcja odbywa się we włoszech pod nadzorem rygorystycznej kontroli jakości, co skutkuje dostępem do głębinówek najwyższej jakości, ale w atrakcyjnych cenach.

 

Konstrukcja.

        Pompy Pedrollo 4SR to odesparowane, wielostopniowe konstrukcje wirnikowe. Obudowa hydrauliki, wał, sprzęgło, sito wlotowe, korpus tłoczny, wspornik silnika i zawór zwrotny wykonywane są ze stali nierdzewnej. Dyfuzory i pracujące w nich wirniki produkowane są z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Lekka (ale wytrzymała) hydraulika oznacza możliwość obniżenia mocy dostarczanej na wał pompy, a silnik o niższej mocy to oczywista oszczędność energii i pieniędzy. Produkty Pedrollo można łączyć z silnikami wielu producentów dzięki przyłączu w standardzie NEMA. 

 

Parametry.

 

     Minimalna wydajność, uzyskiwana z pomp Pedrollo 4SR o średnicy 4" wynosi 30l/min. Największe modele z tej serii, osiągają wydajność do 350l/min i wysokość podnoszenia do 432m. Najczęściej stosowana w użytku domowym i niewielkich instalacjach nawadniania jest seria 4SR 4 (popularna pompa Pedrollo 4SR 4/15 o wydajności do 100l/min i wysokości podnoszenia do 120m). W dużych hydroforniach lub w układach automatycznego podlewania na większych powierzchniach sprawdzi się 4SR 8 (na przykład Pedrollo 4SR 8/24: max 200l/min lub 161m. Do zastosowań o wysokim zapotrzebowaniu polecamy pompy o średnicy 6" i wydajności do 1.000 litrów na minutę oraz wysokości podnoszenia do 390 metrów (39,0bar) z silnikami o mocy do 30,0kW.

 

 12
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.