MCI 1-7 0,37kW pompa hydroforowa IBO / IPRO

Producent: IPRO
Cena: 934.8 PLN

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon
Przepisz nazwę z obrazka
  • konstrukcja: wirowa odśrodkowa, wielostopniowa
  • przeznaczenie: działka, ogród, dom, nawadnianie, przemysł
  • wydajność: do 50l/min
  • wysokość podnoszenia: do 63m
  • wysokość ssania: do 8m
  • hydraulika: nierdzewna AISI304
  • silnik: 0,55kW 230V
  • przyłącza: 1"
IPRO

MCI jest profesjonalną wielostopniową pompą, której hydraulika jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej AISI304. Żadnych tworzyw! Jest dzięki temu niesamowicie odporna i może tłoczyć ciecze o temperaturze do 70'C. Poza pracą w instalacjach hydroforowych i nawadniających, mogą być z powodzeniem stosowane w chłodnictwie, systemach grzewczych, stacjach uzdatniania, myjniach, basenach i rolnictwie.

 

Silniki pomp MCI posiadają izolację uzwojeń klasy F oraz tryb pracy S1 - do pracy ciągłej!

 

Pompa może współpracować z falownikiem, sterownikiem przepływowym lub zbiornikiem hydroforowym i wyłącznikiem ciśnieniowym.

 

 

Parametry pomp pochodzą z materiałów opublikowanych przez producenta oraz z wyników pomiarów na stacji prób, którą dysponuje nasz serwis.

 

Określamy wydajność, wysokość podnoszenia oraz wysokość ssania np. "do 100L/min", "do 5,5bar". Dlaczego? Na tabliczce znamionowej urządzenia znajdują się parametry maksymalne, krańcowe. Przykładowa pompa osiąga 100l/min (przy ciśnieniu 0,0bar) lub 5,5bar (przy wydajności 0,0l/min). Zależność parametrów pomiędzy ich wartościami maksymalnymi należy odczytać z wykresu, stosując uproszczony przelicznik 10m wysokości podnszenia = 1,0bar.

 

Proszę pamiętać, że na realną wydajność, ciśnienie oraz zdolność ssania pompy wpływają średnice, długości i przebieg rur oraz rodzaj i ilość zainstalowanej armatury (zawory, filtry, ...).

 

 

 

Pompy MCI są objęte 36-miesięczną gwarancją fabryczną! Szczegółowe warunki gwarancji znajdziesz tutaj.
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.